نحوه ثبت‌نام در سامانه ستاد ایران

عمومی

سایت سامانه ستاد در جهت مرتفع سازی مشکلات شهروندان و ارائه‌ی خدماتی چون مناقصات ستاد، مزایدات ستاد و… راه‌اندازی شده است.

سامانه تدارکات الکترونیکی از نمونه خدماتی است که ستاد دولت برای ارائه‌ی خدمات الکترونیک و غیر‌حضوری به اشخاص حقیقی و حقوقی ایجاد کرده است. با گذراندن مراحل ثبت‌نام در سامانه ستاد، می‌توان به راحتی با مراجعه به این سایت از خدماتی چون مناقصات ستاد، مزایدات ستاد و… بهره مند شد. در سال‌های اخیر دولت با مبنی قرار دادن ارائه‌ی خدمات به صورت غیرحضوری اقدام به راه‌اندازی سامانه‌های خدماتی مختلفی کرده است. با تکیه بر این موضوع و جهت آشنایی بیشتر با روند ثبت‌نام و خدمات سامانه ستاد قصد داریم شما را بیشتر با سایت ستاد ایران setadiran.ir آشنا کنیم.

جهت ادامه‌ی فرآیند گزینه‌ی ورود و ثبت‌نام را انتخاب کنید.

نحوه ورود به سایت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت

در ابتدای کار با باز کردن مرورگر خود، در گوگل عبارت سامانه تدارکات الکترونیکی دولت را جستجو کنید. همچنین می‌توانید با استفاده از آدرس سایت ستاد ایران setadiran.ir به طور مستقیم به سامانه ستاد وارد شوید. پس از ورود به سامانه، می‌توانید بسته به نیاز خود از خدماتی چون اخبار مناقصات ستاد، مزایدات ستاد و…  کسب اطلاع کنید. در غیر این صورت جهت ادامه‌ی فرآیند گزینه‌ی ورود و ثبت‌نام را انتخاب کنید. نام کاربری و رمز عبور خود را که در زمان ثبت‌نام دریافت کرده‌اید را در محل مشخص شده وارد کنید. همچنین شما می‌توانید با نصب نرم افزار سامانه ستاد بر روی گوشی همراه خود همین مراحل را جهت ثبت‌نام و ورود به سامانه انجام دهید.

می‌توانید با استفاده از آدرس سایت ستاد ایران setadiran.ir به طور مستقیم به سامانه ستاد وارد شوید.

ثبت‌نام سامانه ستاد

اگر برای نخستین بار است که قصد استفاده از سایت سامانه ستاد را دارید، ابتدا باید اقدام به ثبت‌نام در سایت ستاد ایران setadiran.ir کنید. توجه داشته باشید که ثبت‌نام در سامانه ستاد کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای در بر ندارد. جهت ثبت‌نام در سامانه ستاد به عنوان تامین‌کننده، مزایده‌گر و یا مناقصه‌گر، باید مراحل زیر را دنبال کنید.

  • در قدم اول با ورود به سایت ستاد ایران setadiran.ir، گزینه‌ی ورود و ثبت‌نام را انتخاب کنید. سپس بر روی گزینه ثبت‌نام کلیک کنید.
  • در مرحله‌ی بعدی باید یکی از گزینه‌های ثبت‌نام به عنوان تامین‌کننده، مزایده‌گر یا مناقصه‌گر را انتخاب کنید.
  • پس از انجام مراحل یاد شده برای شروع مراحل ثبت‌نام، می‌بایست بر روی گزینه‌ی ادامه کلیک کنید.
  • در این قسمت، ابتدا باید جنسیت و ملیت خود را مشخص کنید و در ادامه اطلاعات فردی مورد نیاز خود را برای ورود به مرحله بعد وارد نمایید.
  • در این مرحله یک کد جهت احراز هویت به شماره تلفن همراه شما به صورت پیامک ارسال می‌گردد. باید توجه داشته باشید که کد اعتبارسنجی فقط تا 2 دقیقه قابل استفاده می‌باشد. کد دریافتی را در قسمت مربوط به آن وارد کرده و گزینه‌ی ادامه را انتخاب کنید. مراحل بعدی را مطابق اطلاعات درخواستی تکمیل کرده و ثبت‌نام خود را به پایان برسانید.
جهت ثبت‌نام در سامانه ستاد به عنوان تامین‌کننده، مزایده‌گر و یا مناقصه‌گر، باید مراحل ذکر شده را دنبال کنید.

ثبت‌نام در سامانه برای مقام‌های مسئول

در صورتی که از اعضا و مسئولین دولت هستید و قصد دارید که در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ثبت‌نام کنید و از امکانات این سامانه بهره‌مند گردید، باید پس از ورود به سامانه مذکور مراحل زیر را دنبال کنید و ثبت‌نام خود را انجام دهید.

  • پس از ورود به سایت ستاد ایران setadiran.ir و انتخاب گزینه‌ی ورود و ثبت‌نام مطابق با مراحل قبلی، بر روی گزینه‌ی ثبت‌نام کلیک کنید. حال از میان گزینه‌های پیش رو گزینه‌ی دوم با عنوان دریافت مشخصات کاربری مقام مسئول را انتخاب کنید.
  • در این مرحله باید با استفاده از فلش USB امنیتی که در اختیار دارید و اتصال آن به کامپیوتر کد امنیتی به نمایش درآمده بر روی صفحه را در محل مشخص شده وارد کنید. در نهایت با انتخاب گزینه‌ی دریافت مشخصات کاربری، اطلاعات کاربری شما ثبت شده و ارسال می‌گردد.
مراحل بعدی را مطابق اطلاعات درخواستی تکمیل کرده و ثبت‌نام خود را به پایان برسانید.

جمع بندی

سایت سامانه ستاد در جهت مرتفع سازی مشکلات شهروندان و ارائه‌ی خدماتی چون مناقصات ستاد، مزایدات ستاد و… راه‌اندازی شده است. کلیه‌ی متقاضیان استفاده از خدمات آنلاین این سایت ستاد ایران می‌توانند با ورود به این سامانه از خدمات آن استفاده نمایند. باید توجه کنید که فقط افرادی مجاز به ورود هستند که مراحل ثبت‌نام را گذرانده باشند. لازم به ذکر است که برای سهولت بیشتر در استفاده از این سامانه می‌توانید از نرم افزار سامانه ستاد بر روی گوشی هوشمند نیز استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010