سوالات متداول

سرویس اطلاع رسانی مزایده مناقصه، با بهره مندی از آخرین ابزار و روش های فناوری اطلاعات قابلیت جمع آوری، طبقه بندی و ارسال روزانه کلیه آگهی های مناقصه و مزایده رسمی و منتشر شده کشور را فراهم نموده است. آگهی‌های مناقصه و مزایده که در بیش از هزاران عنوان نشریه رسمی و همچنین در 20000 درگاه اینترنتی منتشر می‌گردند، بصورت روزانه توسط کارشناسان خبره مزایده مناقصه و با استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، با بالاترین میزان دقت جمع آوری می‌گردند. اطلاعات جمع آوری شده بر اساس زمینه فعالیت تخصصی، استان برگزار کننده و ارگان برگزار کننده دسته بندی شده و از طریق سرویس‌های وبسایت، ایمیل، اینستاگرام و کانال تلگرام در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرند.

کاربرانی که از اشتراک رایگان استفاده می کنند فقط می توانند در روز 3 آگهی را مشاهده کنند و امکان سرچ بیشتر آگهی را نخواهند داشت، در صورتی که با تهیه اشتراک می توانید از امکانات کامل سایت استفاده نموده و همچنین تمام اگهی های روزانه را مشاهده فرموده و اگهی های مربوط به حوزه فعالیت خود را از طریق ایمیل و پیامک دنبال کنید.

دراشتراک های عادی (برنزی، نقره ای و طلایی) دسترسی کامل به تمام آگهی های سایت و امکان جستجو در تمام موضوعات فراهم می باشد و همچنین امکان دانلود اسناد و مشاهده تصویر آگهی ، ایجاد پروفایل شرکتی و همچنین شما می توانید 5 حوزه فعالیت را انتخاب نمایید در صورتی که در اشتراک های ویژه ( پلاتینی و رودیومی) تمام امکانات مربوط به اشتراک عادی را دارا می باشد و علاوه بر آن تمام جزئیات اگهی ها از طریق ایمیل و پیامک ارسال خواهد شد و میزان انتخاب حوزه فعالیت به 10 مورد افزایش خواهد یافت.

در صفحه اول روی گزینه خرید اشتراک کلیک نموده و سپس گزینه دریافت اشتراک را انتخاب نمایید، پس از پرکردن فیلدهای مربوط به اطلاعات بسته اشتراک مورد نظر خود را مشخص و گزینه دریافت اشتراک را انتخاب نمایید.در صفحه جدید حوزه فعالیت خود را تعیین نموده و گزینه ارسال فرم را بزنید. وارد پنل کاربری خود می شوید، در قسمت صورتحساب ها بسته ای انتخاب کردین روی گزینه پرداخت کلیک کنید، فاکتور شما نمایش داده می شود و گزینه پرداخت آنلاین را بزنید به درگاه اینترنتی متصل می شوید اطلاعات بانکی را وارد و گزینه پرداخت را بزنید.

ابتدا در صفحه اول سایت روی کلمه ورود کلیک کنید و گزینه بازیابی اطلاعات ورود را انتخاب کنید، در قسمت شماره موبایل وارد شود و در نهایت روی بازیابی اطلاعات بزنید، مجدد در صفحه اول قسمت ورود مراجعه نموده و رمز جدید که از طریق پیامک برای شما ارسال شده است را وارد نمایید. این رمز ایستا و ثابت است و شما می توانید هر بار برای ورود یه صفحه کاربری خود از آن استفاده کنید.

برای اضافه کردن حوزه فعالیت شما پس از وارد شدن به پنل کاربری خود نسبت به اشتراک خریداری شده می توانید حوزه فعالیت اضافه کنید، فقط کافی است روی گزینه اضافه کلیک نموده و حوزه فعالیت مدنظر خود را انتخاب و اضافه کنید.

برای مشاهده آگهی ها به تفکیک استان مد نظر می بایست در قسمت جدیدترین آگهی روی نمایش همه بزنید و در بالای صفحه استان و شهر مورد نظر خود را انتخاب و تغییرات را فیلتر نماید و گزینه جستجو را بزنید، حالا براحتی می توانید تمام آگهی های مربوط به استان خود را مشاهده کنید.

شما برای مشاهده اگهی های مربوط به حوزه فعالیت مدنظرتان فقط کافیه که در قسمت جدیدترین آگهی ها بعد از کلیک روی نمایش همه روی گزینه تمام موضوعات کلیک کنید و حوزه فعالیت( موضوع آگهی ) مورد نظرتان را جستجو کنید.