درباره ما

موسسه مطبوعاتی دانش پیام بامداد نوین، به عنوان بزرگترین شرکت در زمینه اطلاع رسانی جامع مناقصه‌ها و مزایده‌های کشور، از سال 1376 فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با بیش از 25 سال تجربه حرفه‌ای، با بهره مندی از قریب به 60 پرسنل متخصص و دارا بودن گسترده ترین شبکه نمایندگی در کشور، تاکنون به عنوان شرکت پیشرو در پوشش دهی مناقصه‌ها و مزایده‌های سراسر ایران به فعالیت خود ادامه داده است.

در حال حاضر این شرکت با داشتن بیش از 150هزار مشترک فعال سهم اصلی بازار را در اختیار دارد. سرویس اطلاع رسانی مزایده مناقصه، با بهره مندی از آخرین ابزار و روش های فناوری اطلاعات قابلیت جمع آوری، طبقه بندی و ارسال روزانه کلیه آگهی های مناقصه و مزایده رسمی و منتشر شده کشور را فراهم نموده است. آگهی‌های مناقصه و مزایده که در بیش از هزاران عنوان نشریه رسمی و همچنین در 20000 درگاه اینترنتی منتشر می‌گردند، بصورت روزانه توسط کارشناسان خبره مزایده مناقصه و با استفاده از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری، با بالاترین میزان دقت جمع آوری می‌گردند. اطلاعات جمع آوری شده بر اساس زمینه فعالیت تخصصی، استان برگزار کننده و ارگان برگزار کننده دسته بندی شده و از طریق سرویس‌های وبسایت، ایمیل، اینستاگرام و کانال تلگرام در اختیار کاربران گرامی قرار می گیرند.

مشتریان محترم برای سهولت در تهیه اسناد مناقصه‌ها و مزایده‌ها می توانند با استفاده از سرویس تهیه و ارسال اسناد، با کمترین هزینه و در سریعترین زمان اسناد مناقصه‌ها و مزایده‌های مورد نظر خود را تهیه نمایند.