لاماری در بورس

عمومی

به گزارش مزایده مناقصه، به نقل از ایسنا،امروز بورس کالا میزبان ۵۵۰ دستگاه لاماری بود که از این تعداد ۱۷۵ دستگاه سفید بودند. این خودرو با قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومان در بورس کالا عرضه و لاماری ایما سفید با قیمت یک میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان در معاملات امروز در این بازار فروخته شد.

البته قیمت تمام شده لاماری در بورس کالا علاوه بر قیمت کشف شده، ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده، ۳۹.۴ میلیون تومان هزینه‌های جانبی و سایر هزینه‌ها است که در نهایت قیمت خرید این خودرو از بورس کالا برای مصرف‌کننده را به دو میلیارد و ۱۳۳ میلیون تومان رساند.

این درحالی است که این خودرو در بازار آزاد با قیمت دو میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان معامله می‌شود که ۱۵ درصد گران‌تر از بورس است.

تاریخ تحویل این خودرو ۳۱ خرداد سال آینده خواهد بود.

لاماری سبز در بورس بیش از ۴۵۰ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار

همچنین امروز ۱۰۰ دستگاه لاماری ایما سبز با قیمت پایه ۹۸۱ میلیون تومان در بورس کالا عرضه شد که برای آن ۵۹۴ تقاضا شکل گرفت.

در نهایت  هر دستگاه لاماری ایما سبز با قیمت یک میلیارد و ۷۷۳ میلیون تومان در معاملات امروز  تالار خودرو بورس کالا فروخته شد.

قیمت تمام شده لاماری در بورس کالا علاوه بر قیمت کشف شده، ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده، ۳۹.۴ میلیون تومان هزینه‌های جانبی و سایر هزینه‌ها است.

در نهایت قیمت خرید این خودرو از بورس کالا برای مصرف‌کننده را به یک میلیارد و ۹۷۱ میلیون تومان می‌رساند. درحالی که این خودرو در بازار دو میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان قیمت دارد.

جزییات معامله لاماری مشکی

برای ۱۷۵ دستگاه لاماری مشکی نیز ۷۹۴ تقاضا شکل گرفت و هر دستگاه لاماری ایما مشکی با قیمت محدوده دو میلیارد تومان در معاملات امروز  تالار خودرو بورس کالا فروخته شد.

قیمت تمام شده لاماری ایما مشکی در بورس کالا علاوه بر قیمت کشف شده، ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده، ۳۹.۴ میلیون تومان هزینه‌های جانبی و سایر هزینه‌ها است.

در نهایت قیمت خرید این خودرو از بورس کالا برای مصرف‌کننده را به دو میلیارد و ۲۱۹ میلیون تومان رساند که حدود ۳۰۰ میلیون تومان ارزان‌تر از بازار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010