مزایده ۳ هزار خودروی دولتی

مزایده

مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: با کمک اعتبارات استانی و سازمان اموال تملیکی، انباری که استانداردهای انبارهای تملیکی را داشته باشد، در سمنان ایجاد می‌شود.

به گزارش مزایده مناقصه، سید عبدالمجید اجتهادی ضمن بیان اینکه استان سمنان در مسیر ترانزیت و چهار راه شمال شرق کشورمان قرار دارد و لذا از اهمیت بسزایی در مقوله مبارزه با قاچاق کالا برخوردار خواهد بود، ابراز کرد: در استان سمنان یکی از مهمترین اولویت‌ها ایجاد و تجهیز انبار اموال تملیکی است که در جلسه‌ای با حضور مسئولان استان سمنان راهکارهای تأمین اعتبار آن بررسی شد.

وی با بیان اینکه مقرر شد با کمک اعتبارات استانی و سازمان اموال تملیکی کشور انباری که استانداردهای سازمان انبارهای تملیکی کشور را داشته باشد، تأمین کنیم، افزود: اقدامات خوبی در یک سال و چند ماه در اموال تملیکی انجام گرفته و امیدواریم بار ایجاد انبار، مشکل سمنان در زمینه اموال تملیکی را هم حل کنیم.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کشور درباره بزرگترین مشکل سمنان در زمینه مبارزه با قاچاق، تاکید کر: تأمین انبار تملیکی برای استان سمنان در راستای مبارزه با قاچاق کالا است در اجرای رهبر معظم انقلاب اسلامی و تدبیر دولت مبتنی بر مبارزه با قاچاق اهمیت دارد.

اجتهادی با بیان اینکه در استان سمنان انبار بزرگی برای نگه داری از اموال متروکه، قاچاق و ضبطی تجهیز و ایجاد می‌شود، افزود: باید به همان نسبت ظرفیت‌های موجود، امکانات و تجهیزات را نیز برای مقابله و مبارزه با قاچاق کالا داشت.

وی از تعیین تکلیف کالاهای سنواتی رسوبی در کشور خبر داد و گفت: ماشین آلات راهسازی و خودروهای سواری که امکان تعیین تکلیف نداشت که با ظرفیتی که در قانون بودجه ۱۴۰۲ دیده شد، امیدواریم با مزایده بتوانیم این نوع خودروها را بفروشیم.

مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به اینکه تعداد زیادی خودروی راهسازی در کشورمان وجود دارد، بیان کرد: سه هزار خودروی سواری در اختیار دولتی قرار دارد که فروش آنها هم می‌تواند بخشی از هزینه‌های دولت را تأمین کند و هم بازار خودرو را تحت تأثیر خودش قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010