مزایده ۳ هزار میلیارد تومان کالاهای اموال تملیکی

مزایده

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: حدود سه هزار میلیارد تومان کالا در مزایده شماره ۲۶۹ این سازمان شامل ماشین آلات راهسازی، خودروهای سنگین و خودروهای سبک عرضه می‌شود.

به گزارش مزایده مناقصه، سعید غلامی باغی در این باره اظهار داشت: این سازمان در راستای اجرای برنامه ها و سیاست‌های تعیین شده در تسریع تعیین تکلیف کالاهای در اختیار، اقدام به برگزاری مزایده های سراسری و حراج های عمومی کرده است.

وی گفت: در همین راستا مزایده سراسری عمومی الکترونیکی ۲۶۹ سازمان در دستور کار قرار گرفت که از ۶ تا ۱۴ تیرماه در ۳۰ استان، متقاضیان می توانند از کالاها بازدید کنند.

غلامی باقی با اشاره به اینکه رمزگشایی این مزایده در ۲۰ تیرماه صورت خواهد گرفت، گفت: حدود ۳ هزار میلیارد تومان کالا در این مزایده عرضه شده است که شامل ماشین آلات راهسازی،خودروهای سنگین،خودروهای سبک و اقلام متنوع دیگر می شود.

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به حجم بالای کالاهای در اختیار استان تهران مزایده فوق العاده ۵۷۳ در دستور کار سازمان قرار گرفته که متقاضیان از یکم تا ۶ تیرماه می‌توانند از انبارهای اموال تملیکی استان تهران بازدید کنند.

وی با بیان اینکه رمزگشایی این مزایده ۱۰ تیرماه برگزار می شود، اظهار کرد: حدود ۷۳ میلیارد تومان کالاهای متنوع از جمله ماشین آلات راهسازی، خودروهای سواری و ابزار آلات و مواد اولیه در این مزایده عرضه می شود.

غلامی باقی همچنین با توجه به رونمایی از سامانه حراج خرده فروشی سازمان در خردادماه امسال گفت: در این راستا سومین حراج خرده فروشی در دستور کار استان تهران قرار گرفت، در این حراج ۹۹ بسته غذایی خانوار شامل برنج، روغن مایع و جامد از روز گذشته عرضه شده و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ستاد دولت و سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از کالاها بازدید کنند.

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تصریح کرد: متقاضیان از ساعت ۸ صبح تا ۲۰ شب ۶ تیرماه می توانند قیمت پیشنهادی خود را درج کنند. وی افزود: بعد از پایان حراج اسامی برندگان در سایت اطلاع رسانی شده و آنها می توانند با مراجعه به اداره اموال تملیکی استان تهران کالای خود را دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010