مناقصه احداث «پل مختار» شهرستان بویراحمد

مناقصه

مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد از اجرای مناقصه احداث «پل مختار» شهرستان بویراحمد خبر داد.

به گزارش مزایده مناقصه ، محمد راستا، افزود: جهت احداث پل مختار ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز بوده که در حال انجام فرایند مناقصه جهت انتخاب پیمانکار است.

وی از پیشرفت ۶۰ درصدی پروژه احداث باند دوم کمربندی یاسوج خبر داد و اظهار کرد: پروژه احداث باند دوم کمربندی یاسوج از محور «بابا میدان – یاسوج – سمیرم» ۱۴ کیلومتر است که ۱۲ کیلومتر آن با پیشرفت ۶۰ درصدی در دست احداث است.

وی با بیان اینکه مبلغ مورد نیاز جهت تکمیل پروژه ۱۵۰ میلیارد تومان است، گفت: کل مبلغ مورد نیاز جهت تکمیل کل کمربندی حدود ۴۰۰ میلیارد تومان شامل پل بزرگ مختار، تقاطع غیر همسطح زردک و ۲ کیلومتر انتهای مسیر متصل به پلیس راه است.

راستا با اشاره به اینکه ۵ کیلومتر اول این محور به بهره‌برداری رسیده است، خاطرنشان کرد: ۷ کیلومتر دیگر در حال اجرای لایه روسازی «اساس» جهت آسفالت است که خوشبختانه روند اجرایی پروژه با پیشرفت خوبی در حال انجام است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گفت: یکی از نقاط حادثه خیز در استان کهگیلویه و بویراحمد کمربندی یاسوج است که با احداث ۱۲ کیلومتر بزرگراه در این محور، علاوه بر اینکه تردد در مسیرها به سهولت انجام می‌گیرد، تصادفات نیز کاهش می‌یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010