توسن‌تکنو برنده مناقصه خرید ۸۰ هزار دستگاه کارت‌خوان شرکت پرداخت الکترونیک سپهر شد

مناقصه

به گزارش مزایده مناقصه ؛ شرکت «توسعه فن‌افزار توسن» با نماد تجاری «توسن‌تکنو» که به تازگی در فرابورس ایران درج نماد و سهامی عام شده است، در ادامه استراتژی‌های خود برای توسعه بازار پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند، توانسته است خود را به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده کارت‌خوان‌ در کشور و همچنین پرچم‌دار تولید و توسعه کارت‌خوان‌های اندرویدی در کشور معرفی کند.

شرکت توسن‌تکنو به‌عنوان برنده مناقصه خرید ۸۰ هزار کارت‌خوان شرکت پرداخت الکترونیک سپهر، معرفی شد. بر اساس این قرارداد، پایانه پرداخت الکترونیک هوشمند TECHNO P3 برای ورود به بازار پذیرندگان شرکت پرداخت الکترونیک سپهر تولید و عرضه خواهد شد.

پایانه‌های پرداخت الکترونیک هوشمند سری P توسن‌تکنو به پردازنده ۴ هسته‌ای قدرتمند، صفحه‌نمایش بزرگ و لمسی حافظه رم بالا و نسخه ۱۱ سیستم‌عامل اندروید مجهز هستند.

همچنین سامانه جامع مدیریت پایانه‌های پرداخت الکترونیک یا TECHSTORE به‌عنوان راهکار مکمل این محصولات، امکان مدیریت و پایش از راه دور این کارت‌خوان‌ها را برای کارشناسان و پشتیبان‌های این شرکت فراهم می‌کند و نیاز به جابه‌جایی‌های غیرضروری را کم و در هزینه و زمان صرفه‌جویی می‌کند.

این پروژه در شرایطی اجرایی می‌شود که توسن‌تکنو از بهار ۱۴۰۲ و هم‌زمان با رویداد Seamless Middle East 2023 از سری محصولات سری P‌ خود رونمایی کرد و از همان زمان، روند عملیاتی شدن این پایانه‌ها در سطح پذیرندگان شرکت‌های پرداخت الکترونیک کشور آغاز شده است.

توسن‌تکنو برنده مناقصه خرید ۸۰ هزار دستگاه کارت‌خوان شرکت پرداخت الکترونیک سپهر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010