اموال تملیکی هرمزگان ۴۹۰ میلیارد ریال کالا به مزایده گذاشت

مزایده

به گزارش مزایده مناقصه ؛ مهدی فتحی :‌ اشخاص حقیقی و حقوقی برای بازدید از کالاهای به مزایده گذاشته شده، می‌توانند به اداره‌کل اموال تملیکی استان مراجعه و نامه بازدید دریافت کرده و از کالا یا کالاهای مدنظر خود بازدید داشته باشند.

وی ادامه داد:‌ شرکت‌کنندگان در مزایده باید گواهی امضا الکترونیک(توکن) داشته یا برای ثبت‌نام و دریافت گواهی امضا الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه کنند و توجه داشته باشند بـرگزاری مزایـده صرفا از طریق سامانه مـزایده الکترونیک دولت به آدرس اینترنتی eauc.setadiran.ir است.

مدیرکل اموال تملیکی هرمزگان خاطرنشان کرد: دادن پیشنـهاد قیمت نیز از همین طـریق انـجام می‌شود، لذا همه شرکت‌کنندگان در مزایده می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی یادشده و با استفاده از امضا الکترونیک نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام کنند.

فتحی با اشاره به اینکه این مزایده از ۱۸ مهرماه آغاز شده و تا ۲۳ همین ماه ادامه دارد، ابراز کرد: داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت جهت متقاضیان شرکت در مزایده الزامی بوده و بازدید از کالاهای مطرح شده، در همه روزهای هفته از ساعت هشت صبح تا ۱۴ ظهر امکان‌پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010