حراج خرده فروشی لوازم خانگی اموال تملیکی

مزایده

به گزارش مزایده مناقصه، مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از برگزاری ۳۲حراج خرده فروشی لوازم خانگی در ۱۴ استان کشور خبر داد.

این حراج‌ها در استان‌های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، آذربایجان غربی، تهران، قم، خراسان رضوی، فارس، کرمان، اصفهان، همدان، بوشهر، گیلان، لرستان و مرکزی برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: حراج‌های لوازم خانگی شامل ۴۶۵ ردیف کالاست.

حراج خرده فروشی لوازم خانگی اموال تملیکی

مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با اشاره به نحوه شرکت در این حراج گفت: کلیه متقاضیان می‌توانند از شنبه اول تا سه‌شنبه چهارم اردیبهشت از ساعت ۸ صبح تا ۱۹ نسبت به ارائه پیشنهاد اقدام نمایند.

خالقی ادامه داد: این دومین حراج سال ۱۴۰۳ است هفته گذشته ۳۱ حراج در ۱۱ استان برگزار شد.

به گفته مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، در این دوره، کالاهایی از جمله لوازم خانگی برقی، سرمایشی و گرمایشی، لوازم آشپزخانه، کالای دیجیتال، وسایل تنظیف و سایر موارد عرضه می‌شود.

خالقی با بیان اینکه شرکت برای همه عموم آزاد است گفت: در این حراج‌های خرده فروشی کارمندان دولت نیز می‌توانند شرکت کنند و منعی ندارند.

مدیر سامانه حراج خرده‌فروشی الکترونیکی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی خاطرنشان کرد: سامانه ستاد الکترونیک دولت، پنجره هوشمند و سازمان اموال تملیکی برای عرضه کالاها فعال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010