برگزاری بيست و ششمين نمايشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی

عمومی

بيست و ششمين نمايشگاه بین‌المللی نفت، گاز،پالايش و پتروشيمی با شعار «نفت دانش بنيان؛ توليد ايرانی،صادرات جهانی » و با هدف معرفی دستاوردهای صنعت نفت از 23 ارديبهشت ‌ماه به مدت 4 روز برگزار خواهد شد.

شركت پالايش نفت تهران به عنوان هماهنگ كننده از طرف انجمن صنفی كارفرمايی صنعت پالايش نفت كشور جهت ساخت غرفه و حضور شركت‌های پالايش نفت خصوصی كشور در بيست و ششمين نمايشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشيمی، از عموم شركت‌های دانش بنيان، توليدكنندگان داخلی، فعالان در پژوهش صنعت نفت حوزه پالايش، ذی نفعان به ويژه مشتريان و تامين كنندگان كالا و خدمات دعوت می‌نمايد تا با حضور در سالن 5 نمايشگاه و بازديد از غرفه شركت‌های پالايشی خصوصی كشور ضمن مشاركت و استفاده از اين فرصت تعاملی، با گسترش توانمندی‌ها در راستای پيشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و تعالی اقتصاد كشور اقدام نمايند.

با توجه به تعدد حضور شرکت‌های قدرتمند و معتبر صنعت نفت در این نمایشگاه، امکان همکاری‌ مشترك و مناسب برای سرمایه‌گذاری در حمایت از ظرفیت‎های داخلی در فضایی مشترک ایجاد خواهد شد که با توجه به اهمیت و اضطرار حمایت از تولید كنندگان داخلی و کالاهای ایرانی در سال «توليد؛دانش بنيان،اشتغال آفرين»، انتظار می‌رود نمایشگاه امسال با رویکرد پر رنگ‌تری در حمایت از ظرفیت‎های داخلی برگزار شود. نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالايش و پتروشیمی كه یکی از نمایشگاه‌های مهم در حوزه صنعت نفت و گاز در سطح جهان به شمار آمده و هرساله توجه تعداد زیادی از شرکت‌های معتبر خارجی و داخلی را به خود جلب می‌کند.

فراهم کردن بستر و خلق انگیزه برای ایجاد همکاری و سرمایه‌گذاری در قسمت‌های مختلف، ایجاد فضای شناخت برای صنعتگران این حوزه در ارتباط با فن آوری‌های جدید صنعت پالايش، ایجاد فضای همکاری‌های جدید برای تولید کنندگان داخلی در جهت اعتلای بازارهای هدف در كنار دستيابي به اهداف، خلق موقعيت هاي سودآور، يادگيري هاي مثبت و منفي از شركت هاي هم صنف، برندسازي و برجسته سازي نام شركت پالايش نفت تهران، شنيدن صداي مشتري و توسعه بازارهاي داخلي در حیطه صنعت پالايش را مي توان از مهم ترين اهداف شركت پالايش نفت تهران در اين نمايشگاه برشمرد.

هنوز دیدگاهی برای این نوشته ارسال نشده است. در صورتی که دیدگاهی دارید، آن را برای ما ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با ما در ارتباط بمانید :
02149105010
سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010