نحوه‌ شرکت در مزایدات و مناقصات ستاد ایران

عمومی, مزایده, مناقصه

برای کسب اطلاع از مزایدات و مناقصات ستاد ایران علاوه بر ثبت نام در سامانه باید به نحوه‌ی شرکت در مناقصات و مزایدات توجه ویژه‌ای شود. از این رو با مراجعه به سایت ستاد ایران و ورود به پنل کاربری خود می‌توانید به قسمت فراخوان‌ها وارد شوید و لیست کلی آنها را مشاهده نمایید. در این قسمت می‌توانید جزییات فراخوان و تاریخ‌های مشخص شده برای ارسال اسناد را بررسی نمایید. همچنین امکان مشاهده‌ و جستجوی یک فراخوان خاص در قسمت جست و جو پیشرفته فراهم شده است. توجه داشته باشید که فقط فراخوان‌هایی که مهلت آنها به اتمام نرسیده است قابل نمایش می‌باشند.

شرکت در مزایده ستاد ایران
با مراجعه به سایت ستاد ایران و ورود به پنل کاربری خود می‌توانید به قسمت فراخوان‌ها وارد شوید و لیست کلی آنها را مشاهده نمایید.

نحوه‌ دانلود اسناد مناقصات و مزایدات ستاد ایران

برای شرکت در مناقصات ستاد ایران در لیست فراخوان‌ها بر روی گزینه‌ی اضافه به فراخوان‌های من، مناقصه‌ی مورد نظر را به کارتابل خود اضافه کنید. سپس با وارد شدن به کارتابل خود و باز کردن آگهی مناقصه، می‌توانید تمام جزئیات آن را بررسی نمایید. در این قسمت زمان مناقصه، مهلت دریافت اسناد، فرصت ارسال پاسخ و… برای شما به نمایش درمی‌آید. همچنین با انتخاب گزینه‌ی دانلود اسناد مناقصه، می‌توانید لیست فرم‌های اسناد مناقصه را مشاهده کنید. در صورتی که دانلود اسناد مناقصه به صورت رایگان باشد، گزینه‌ی دانلود برای شما فعال می‌باشد و در غیر این صورت باید اقدام به پرداخت هزینه‌ی مشخص شده از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی جهت دانلود اسناد مناقصه نمایید.

پس از پرداخت هزینه‌ی دانلود اسناد مناقصه، گزینه‌ی دانلود و شرکت در مناقصه ستاد ایران، به صورت خودکار برای شما فعال می‌گردد. گزینه‌ی دانلود اسناد مناقصه تا پایان مهلت شرکت در مزایده ستاد ایران برای شما به حالت فعال می‌ماند. از لحظه‌ی پرداخت هزینه‌ی دانلود، تا زمان اتمام مزایده، در هر زمانی و به هر تعدادی که لازم باشد، می‌توانید اقدام به دانلود اسناد مناقصه کنید. همچنین با فعال شدن گزینه‌ی شرکت در مناقصه امکان ارسال پیشنهاد رمز شده جهت شرکت در مزایدات ستاد ایران برای شما فراهم می‌گردد.

دانلود اسناد مناقصه
در این قسمت زمان مناقصه، مهلت دریافت اسناد، فرصت ارسال پاسخ و… برای شما به نمایش درمی‌آید.

جمع بندی

پس از دانلود اسناد مناقصه و مطالعه‌ی آنها به صورت دقیق باید مدارک را تهیه و آماده نمایید. مدارک آماده شده را به صورت فایل‌های PDF و برای امنیت بیشتر به حالت فقط خواندنی در کامپیوتر خود ذخیره کنید. توجه داشته باشید که عدم رعایت اصول درج شده در اسناد مناقصه و بارگذاری صحیح مدارک، به منزله‌ی انصراف از شرکت در مناقصات ستاد ایران می‌باشد. در نظر داشته باشید که برای ارسال پاکت‌ها، محدودیت حجم بارگذاری در نظر گرفته شده است. از این رو از تبدیل فایل اسکن و فایل‌های متنی به صورت مستقیم به PDF خودداری کنید. قابل ذکر است جهت دسترسی سریعتر و آسان به تمامی آگهی های مزایده مناقصه و استعلام بها به سایت www.mozayedemonaghese.com  مراجعه فرمایید.

6 پاسخ به “نحوه‌ شرکت در مزایدات و مناقصات ستاد ایران”

 1. کوروش گفت:

  ممنون برای توضیحات اما اگر با ویدئو نحوه دانلود اسناد رو شرح میدادین خیلی بهتر بود

 2. ماهان سمیعی گفت:

  من آگهی ها رو همیشه از سایت شما میبینم و اگر مورد نظرم بود به سایت ستادایران مراجعه میکنم و اسناد رو دانلود میکنم….ممنون از پشتیبانی خوبتون

 3. shokri گفت:

  توضیحات خیلی خوبی بود و بسیار کمک کردن مطالب

 4. سحر گفت:

  پس کاربرد توکن برای چی هست ؟

  • عاطفه دهقانی گفت:

   سلام و روز بخیر
   برای استفاده از بسیاری از خدمات دولتی داشتن توکن امضاء دیجیتال الزامی است پس برای شروع نسبت به دریافت توکن اقدام نمایید بارگذاری توکن در هر سامانه متناسب با الزامات آن سامانه متفاوت است. در هنگام دریافت اسناد کامل مناقصه و شرکت در مناقصات ستادایران باید از توکن یا همان امضا دیجیتال استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010