رکوردشکنی کارخانه فولکس واگن

عمومی

به گزارش مزایده مناقصه، بزرگترین کارخانه خودروهای تمام الکتریکی فولکس واگن در زویکاوی آلمان به تازگی رکورد جدیدی در تولید هفتگی به ثبت رسانده است.

بر اساس اعلام رسمی حدود ۷ هزار و ۱۰۰ دستگاه خودروی BEV طی پنج روز کاری (۷ تا ۱۱ نوامبر) تولید شد. با فرض تقریبی ۵۰ هفته در سال، با چنین نرخی، این کارخانه تا ۳۵۰ هزار دستگاه خودروی برقی در سال تولید خواهد کرد.

رکوردشکنی کارخانه فولکس واگن

تولید این کارخانه نشان می‌دهد حداکثر تولید سالانه ۳۳۰ هزار دستگاهی که برای این کارخانه پیش بینی شده بود، به زودی عملی خواهد شد. با توجه به اتفاقاتی که امسال در اروپا رخ داد و در برخی مواقع عرضه قطعات محدود می شود این یک دستاورد بسیار مهم است و نشان می‌دهد فولکس واگن مشکلات خود را حل کرده است.

دیگر کارخانه الکتریکی مستقر در آلمان MEB در درسدن، که 3.ID را در مقیاس کوچک از ژانویه ۲۰۲۱ تولید می‌کند تیراژ تولید این خودرو را به حدود ۳۵ عدد در روز رسانده است این کارخانه همچنین نقطه عطف خود را جشن میگیرد که تعداد ۱۰ هزار دستگاه خودروی 3.ID را تولید کرده است. اوایل این ماه برند فولکس واگن اعلام کرد فروش کلی مدل‌های 3.ID و 4.ID و 5.ID و 6.ID به تعداد ۵۰۰ هزار دستگاه رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010