استفاده بوگاتی از متخصص مترولوژیست

عمومی

به گزارش مزایده مناقصه، به نقل از دیجیاتو، بوگاتی بی‌شک در میان گران‌ترین و لوکس‌ترین خودروسازان جهان می‌گیرد و طبیعتاً می‌خواهد کیفیت بالاتری را نیز نسبت به سایرین ارائه دهد. درواقع مدیران این کمپانی تا آنجا روی خطای مونتاژ حساس هستند که یک مترولوژیست باتجربه را به کار گرفته‌اند. متخصص اندازه‌شناس یا مترولوژیست از اندازه‌گیری‌های دقیق برای اطمینان از اینکه یک فرایند یا محصول با بالاترین استانداردها مطابقت دارد، استفاده می‌‌کند. بوگاتی در این زمینه از «گریگور هالر مه‌یر» کمک می‌گیرد. او مسئول اندازه‌گیری و تحلیل تمام قطعات برای اطمینان از نصب دقیق آن‌هاست.

هالر مه‌یر توضیح می‌دهد: «من باید دلیل این موضوع را پیدا کنم که چرا فاصله بین دو قطعه تنها یک میلی‌متر از میزان تعیین‌شده بیشتر شده است. چون این می‌تواند منجر به ایجاد صداهای نامطلوب در سرعت‌های بالا توسط ابرخودروهای ما شود.»

متخصص اندازه‌شناس بوگاتی در کار خود از ترکیبی از ابزارهای دستی و اسکنرهای سه‌بعدی با دقت ۰.۰۰۵ میلی‌متر استفاده می‌کند. اگر او قطعه‌ای را پیدا کند که محل قرارگیری آن با مقادیر تعریف‌شده توسط بوگاتی مطابقت ندارد، وظیفه دارد که علت اصلی این موضوع را بررس کند. او سپس یافته‌های خود را با مهندسان بوگاتی در میان خواهد گذاشت تا قطعه را جایگزین کنند یا محل قرارگیری آن را تغییر دهند.

مترولوژیست برای همه مشتریان بوگاتی

متخصص اندازه‌شناس بوگاتی در ادامه می‌گوید: «بااین‌حال، اندازه‌گیری قطعات مختلف و میزان انحراف آن‌ها تنها بخشی از کار من است. بخش دیگری از کار من مربوط به تجزیه‌وتحلیل داده‌ها برای تضمین و بهبود مداوم استانداردهای کیفی و تضمین عالی‌بودن ابرخودروهای ماست.»

این خودروساز می‌گوید سطح مشابهی از دقت در جزئیات و بازرسی دقیق را برای تمام مدل‌های خود اعمال می‌کند؛ بدون توجه به اینکه آن خودرو یک بوگاتی شیرون معمولی است یا یک نسخه تولید محدود مانند بوگاتی چنتودیه‌چی و یا مدل تک لا ویچر نویر. درواقع بوگانی به‌ازای هر دلار وجهی که بابت خودروهایش از مشتریان می‌گیرد، بهترین خودروها را بالاترین سطح کیفی در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010