آغاز مزایده اموال منقول سازمان تملیکی از 1402/01/29

سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: مزایده اموال منقول این سازمان روز «سه‌شنبه» طبق روال گذشته از طریق سامانه ستاد الکترونیک دولت انجام می‌شود.

به گزارش مزایده مناقصه، سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در نظر دارد کالاهای تحت اختیار خود را با بهره‌گیری از سامانه مزایده الکترونیک دولت به صورت اینترنتی در مزایده ۲۶۷ به فروش برساند.

بنابراین گزارش، متقاضیان می‌توانند از ساعت ۸ روز سه‌شنبه مورخ ۲۹/ ۰۱/ ۱۴۰۲ تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۰۷/ ۰۲/ ۱۴۰۲ برای دریافت اطلاعات فهرست کالاها، شرایط مزایده و همچنین ارائه پیشنهاد به وب‌گاه مزایده الکترونیک به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه کنند.

با توجه به آنکه مزایده به‌صورت اینترنتی برگزار می‌شود، رعایت موارد ذیل الزامی است:

۱- شرکت‌کنندگان در مزایده باید برای ثبت‌نام و دریافت گواهی امضا الکترونیک (توکن) به دفاتر ثبت اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه کنند.

۲- برگزاری مزایده صرفاً از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت به آدرس فوق بوده و ارائه پیشنهاد قیمت از این طریق انجام می‌پذیرد، بنابراین تمام شرکت کنندگان در مزایده می‌توانند از تاریخ فوق به نشانی eauc.setadiran.ir مراجعه و با استفاده از امضا الکترونیک، نسبت به ثبت پیشنهاد اقدام کنند.

۳- ثبت پیشنهاد قیمت در سامانه مذکور حداکثر تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه مورخ ۰۷/ ۰۲/ ۱۴۰۲ امکان پذیر است.

۴- داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت برای متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است.

۵- اطلاعات ریز اقلام ارائه شده در مزایده به آدرس اینترنتی فوق قابل رؤیت برای متقاضیان است.

۶- بازدید از کالاهای مطرح شده، در تمامی ایام هفته از ساعت ۸ تا ۱۴ امکان‌پذیر خواهد بود.

۷- پیشنهاد می‌شود با توجه به تنوع کالاهای مطرح در مزایده، قبل از ارائه پیشنهاد از کالای مورد نظر بازدید به عمل آید.

۸- پیشنهادهای ثبت شده در سامانه مزایده الکترونیک رأس ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه مورخ ۱۲/ ۰۲/ ۱۴۰۲ در محل سازمان مرکزی، رمزگشایی و در همان روز برندگان مزایده اعلام می‌شوند.

۹- شرکت‌کنندگان در مزایده در صورت ثبت پیشنهاد و درخواست انصراف، می‌توانند صرفاً” گزینه انصراف در سیستم را تا ساعت ۱۰ روز شنبه مورخ ۰۹/ ۰۲/ ۱۴۰۲ انتخاب و ثبت کنند.

توجه: (لازم به توضیح است اعلام انصراف به صورت سیستمی بوده و بدون مراجعه به ادارات استان، با انتخاب گزینه انصراف، ثبت درخواست انصراف امکان‌پذیر است.)

۱۰- متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به منظور شرکت در مزایده الکترونیک و رؤیت شماره تلفن و آدرس مدیریت‌های استانی به نشانی www.tamliki.ir مراجعه کنند.

متقاضیان در صورت تمایل به ارائه انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت می‌توانند با سیستم ارتباط گویای سازمان به شماره تلفن ۲۷۶۵۲۱۹۸-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010