بزرگ‌ترین مزایده تاریخ معادن آذربایجان‌شرقی

عمومی, مزایده

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی از برگزاری بزرگترین مزایده تاریخ معادن استان خبر داد.

به گزارش مزایده مناقصه، صابر پرنیان  امشب در نشست روسای شهرستان‌های از برگزاری بزرگترین مزایده تاریخ معادن استان خبر داد و  اظهار کرد: اولویت‌دارترین برنامه امسال سازمان صمت آذربایجان شرقی توسعه فعالیت های بخش معدن است که در این راستا ۴۵۰ محدوده معدنی برای واگذاری در مزایده آماده شده است.

وی افزود: برگزاری مزایده با چنین ابعاد گسترده ای بزرگترین اقدام در راستای شفاف سازی در بخش معدن است.

پرنیان با اشاره به برگزاری مزایده ۲۳۴ محدوده معدنی در سال گذشته ادامه داد: با وجود برگزاری جلسات متعدد برای تعیین تکلیف معادن بلاتکلیف، همچنان در بخش معدن اقدامات زیادی باید انجام شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی بر کارشناس محور بودن فعالیت معادن استان تاکید کرد و گفت: به منظور انسجام و پیشبرد برنامه های توسعه ای تمام عوامل متولی بخش معدن باید هماهنگی لازم را با هم داشته باشند.

 

وی اضافه کرد: تمام معادن آذربایجان شرقی باید دارای شناسنامه باشند.

پرنیان با اشاره به هدفگذاری برای وصول دو هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان از محل حقوق دولتی معادن در سال گذشته گفت: حقوق دولتی معادن دو و نیم برابر نسبت به سال گذشته افزایش یافت و حتی ۱۰۰ میلیارد تومان نیز بیش از برنامه هدفگذاری دریافت شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی ادامه داد: تنها استان در کشور هستیم که قانون یک درصد از سهم فروش را برای جبران خسارت های معادن عملیاتی کرده‌ایم.

وی با بیان این که ۹۵ درصد اطلاعات معادن استان در سامانه جامع تجارت ثبت شده است، افزود: با توجه به این که شفافیت بخش معدن برای ما اهمیت زیادی دارد بنابراین تامین سوخت معادن منوط به ثبت اطلاعات در سامانه جامع تجارت خواهد بود و همچنین معادنی که به مدت سه ماه ناظر فنی نداشته باشند؛ سلب صلاحیت می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010