واگذاری ۳۹ معدن راکد گیلان در مزایده

مزایده

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از برگزاری مزایده ۳۹ معدن راکد طی مقدمات قانونی و انتشار آگهی در روزنامه های کثیرالانتشار در استان خبر داد.

به گزارش مزایده مناقصه، تیمور پورحیدری عصر شنبه در نخستین جلسه شورای معادن استان اظهار کرد: برخی از معادن راکد استان گیلان در مزایده تعیین و تکلیف شد.

وی با اشاره به مزایده ۳۹ معدن استان پس از طی مقدمات قانونی و با انتشار آگهی در روزنامه‌های کثیر الانتشار افزود: این مزایده‌ها امروز از طریق سامانه ستاد الکترونیکی دولت (ستاد) انجام گرفت.

پورحیدری با بیان اینکه از بین ۱۱ متقاضی فعالیت در عرصه‌های معدنی، چهار برنده دارای صلاحیت شدند، ادامه داد: ۴ معدن امروز در شهرستان‌های تالش، رودبار و لوشان تعیین تکلیف شدند.

وی اضافه کرد: از ۴ معدن مذکور دو مورد پروانه اکتشاف فلزی مس و سرب و روی، یک مورد درخواست اکتشاف فلزی و یک مورد پروانه بهره برداری در معادن مس تالش، سرب و روی لوشان، کانساز فلزی رودبار جیرده و سنگ لاشه شمال گنجه شماره ۲ می‌باشند.

رئیس سازمان صمت گیلان با بیان اینکه مزایده این معادن با هدف فعالسازی صورت گرفته است، تصریح کرد: برخی معادن نیز در آینده و مزایده‌های بعدی تعیین تکلیف می‌شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010