فروش 744 میلیارد تومانی در حراح حضوری اموال تملیکی هرمزگان

مزایده
رئیس کل دادگستری هرمزگان از دستیابی به فروش ۷۴۴ میلیارد تومانی در مزایده ۹۳ ردیف کالای موجود در انبار‌های اموال تملیکی این استان خبر داد.

به گزارش مزایده مناقصه ، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان در گفت‌وگو با میزان با اشاره به اینکه پس از تأکیدات ریاست قوه قضائیه در خصوص ساماندهی و تجهیز انبار‌های اموال تملیکی، اتفاق‌های بزرگی در تعیین تکلیف این انبار‌ها در سراسر کشور رخ داده است، اظهار کرد: در همین راستا؛ در نتیجه برگزاری مزایده‌های اموال تملیکی استان هرمزگان در خردادماه امسال، ۹۳ ردیف کالا به مبلغ ۷۴۴ میلیارد تومان فروخته شده است.

وی با بیان اینکه یکپارچه‌سازی سامانه اموال تملیکی بعد از تأکیدات ریاست قوه قضاییه کلید خورده است، یادآور شد: تمامی مراحل مزایده‌های اموال تملیکی استان هرمزگان نیز به صورت الکترونیک و از طریق مشاهده متن فراخوان، ثبت نام متقاضیان و اعلام نتایج در همین سامانه و تارنمای سازمان اموال تملیکی صورت گرفته است.

قهرمانی همچنین تصریح کرد: در استان هرمزگان که یکی از استان‌های هدف و مهم سازمان اموال تملیکی از نظر ورود کالا می‌باشد، توفیقات بسیار خوبی حاصل شده و در نتیجه برگزاری مستمر و منظم مزایده ها، درصد بسیار زیادی از کالا‌های موجود، تعیین تکلیف و از انبار‌ها خارج شده‌اند که بر این اساس؛ هرمزگان رتبه نخست کشور در فروش اموال تملیکی را به خود اختصاص داده است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات جهادی و تلاش و پشتکار مسئولین و کارکنان سازمان اموال تملیکی برای ساماندهی انبار‌های استان و برگزاری مستمر و منظم مزایده‌ها بر ادامه این روند تا ساماندهی صد درصدی کالا‌های موجود و دستیابی به تمامی اهداف پیش بینی شده تأکید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010