عرضه بیش از ۳۰ هزار دستگاه کولر در مزایده

مزایده

به گزارش مزایده مناقصه ؛ سعید غلامی در خصوص موضوع 30 هزار دستگاه کولر که بیش از چند سال در انبارهای اموال تملیکی بلاتکلیف مانده بود اظهار کرد: پرونده‌ای در استان خوزستان شامل 36 هزار دستگاه کولر و قطعات آن بود که به ظن قاچاق کشف شده و از سال 1397 در انبارهای سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی نگهداری می‌شد.

وی افزود: با وجود اینکه چندین بار هم رأی قاچاق بودن کولرها صادر شده بود، اما مجدداً با توجه به اعتراضی که نسبت به رأی می‌شد، رأی توقف اجرا برای آن صادر می‌شد، که در مرحله آخر و پس از بازدید وزیر اقتصاد از انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در استان خوزستان و با پیگیری‌های ایشان، رئیس قوه قضائیه به این موضوع ورود کرد و درنهایت با دستور معاون قضائی، رأی توقف اجرا از پرونده برداشته شد.

معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تصریح کرد: با پیگیری‌هایی که در روزهای اخیر انجام شد، قرار بر این است که تعزیرات هرچه زودتر رأی جدید را ابلاغ کند تا این کولرها هم در مزایده‌های سراسری سازمان قابلیت عرضه داشته باشد و هم پیرو تفاهمنامه‌ای که رئیس قوه قضائیه با رئیس کمیته امداد خمینی(ره) داشته است، بخشی از این کولرها نیز به افراد تحت پوشش این نهاد واگذار شود.

غلامی افزود: به این ترتیب هم با برگزاری مزایده بخشی از درآمدهای دولت تأمین می‌شود و هم در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی از سوی مقام عالی وزارت اقدامی درخور توجه انجام شده است.

وی گفت: با عنایت به تفاهم نامه منعقده با کمیته امداد امام خمینی (ره) در نظر است تعدادی از کولرها و قطعات آن به این نهاد جهت توزیع در بین تفراد نیازمند استان خوزستان قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010