شرایط فروش کی‌ام‌سی T8 از سوی کرمان موتور اعلام شد

عمومی

به گزارش مزایده مناقصه ؛ شرکت کرمان موتور شرایط فروش کی ام سی T8 ویژه مهرماه 1402 را اعلام کرد. در این شرایط متقاضیان می‌توانند پیکاپ کرمان موتور را به روش نقد و اقساط خریداری نمایند. این شرایط از امروز، شنبه، پانزدهم مهرماه 1402، در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

در روش خرید نقدی، مشتریان بایستی مبلغ یک میلیارد و 650 میلیون تومان را در لحظه خرید به شرکت ارائه دهند. سند خودرو در این روش آزاد است و خودرو ظرف 45 روز کاری به آن‌ها تحویل داده می‌شود.

در روش خرید اقساطی، پیش‌پرداخت 650 یا 700 میلیون تومانی از مشتریان مطالبه می‌شود. مابقی قیمت خودرو نیز در قالب اقساط 18، 24 و 36 ماهه از مشتریان دریافت خواهد شد. اقساط به‌صورت چک‌های سه‌ماهه از مشتریان دریافت می‌شوند. همانند روش پرداخت نقدی، در خرید اقساطی نیز موعد تحویل خودرو 45 روز کاری است. جریمه تأخیر در تحویل خودرو نیز سه درصد ماهانه محاسبه شده است.

رنگ‌های قابل انتخاب در شرایط فروش کی ام سی T8 شامل سفید،‌ مشکی میکا، قرمز و آبی زنگاری است. همچنین خودروها همراه با بیمه بدنه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند و هزینه بیمه بدنه در اقساط خودرو محاسبه شده است.

جدول شرایط فروش کی ام سی T8 در مهرماه 1402:

شرایط فروش کی ام سی T8

کی ام سی T8 یکی از پیکاپ‌های پرطرفدار در بازار خودرو ایران به‌حساب می‌آید. تولید این خودرو از سال 1399 در کرمان موتور آغاز شده است و تا به امروز ادامه دارد. پیشرانه دولیتری توربوشارژر این خودرو به همراه جعبه‌دنده شش‌سرعته دستی، نقطه قوت اصلی آن محسوب می‌شوند. این پیکاپ قابلیت شخصی‌سازی بسیاری دارد، ازاین‌رو علاقه‌مندان به آفرود KMC T8 را یک گزینه مناسب در بازار خودرو قلمداد می‌کنند. زوایای حمله و خروج مناسب در کنار سیستم تعلیق قدرتمند، ازجمله مواردی هستند که باعث می‌شوند KMC T8 فروش مناسبی را در بازار تجربه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010