جزییات مرحله دوم مزایده خودرو و ماشین آلات اعلام شد

مزایده

به گزارش مزایده مناقصه ؛ عبدالمجید اجتهادی مدیرعامل جمع آوری و فروش سازمان اموال تملیکی گفت: در راستای اجرای دستور معاون اول رئیس جمهور مبنی بر تسریع تعیین تکلیف خودروهای سواری و ماشین آلات راهسازی متروکه در انبارهای این سازمان در سطح کشور، مجوزهای فروش یک هزار دستگاه خودرو سواری و ماشین آلات راهسازی در ۲ مزایده ۲۸۰ و ۵۸۱ اخذ شد.

وی افزود: متقاضیان برای شرکت در مزایده ۲۸۰ تا ۲۵ مهرماه و در مزایده ۵۸۱ تا ۲۸ مهرماه امکان بازدید و ارائه پیشنهاد دارند کل امیدواریم این ماشین آلات به فروش برسد.

اجتهادی با بیان اینکه در این مزایده‌ها ۳۳۰ دستگاه ماشین آلات راهسازی و معدنی و مابقی خودروهای سواری به مزایده گذاشته خواهد شد، گفت: رمزگشایی پیشنهادها دو روز بعد از اتمام پایان مهلت ارائه پیشنهاد انجام خواهد شد.

مدیرعامل جمع آوری و فروش سازمان اموال تملیکی اظهار کرد: متقاضیان با مراجعه به سامانه ستاد تدارکات الکترونیکی دولت و یا آدرس tamliki.ir می‌توانند با مشاهده لیست ماشین آلات، محل بازدید را انتخاب و در مزایده شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010