مزایده عمومی ایران خودرو بدون محدودیت کارت ملی و تعداد برگزار می‌شود

مزایده

به گزارش مزایده مناقصه ؛این فروش به روش مزایده انجام خواهد شد و متقاضیان می‌توانند بدون محدودیت کارت ملی، در مزایده خرید هر تعداد خودروی عرضه شده که مایل هستند، شرکت کنند. شرط شرکت در این مزایده، واریز مبلغ ۱۰ میلیون تومان به عنوان سپرده شرکت در مزایده به حساب اعلام شده توسط ایران خودرو است.

همچنین مالیات، عوارض و حقوق دولتی خرید هر خودرو بر عهده برنده مزایده خواهد بود. متقاضیان برای ثبت نام، دریافت اسناد مزایده و ارائه اطلاعات شخصی باید از پیش به سایت اینترنتی ایران خودرو به آدرس https://esale.ikco.ir مراجعه کنند.

محل بازدید از خودروها و برگزاری مزایده نیز انبار بدنه ایساکو در جاده قدیم کرج، سه راهی شهریار، کوچه اول سمت چپ اعلام شده است. طبق اعلام مسئولان ایران خودرو، خودروهای مورد مزایده شامل خودروهایی هستند که به دلایلی همچون تصادف یا آسیب‌دیدگی در خط تولید، دیگر قابل عرضه به بازار نیستند. این اقدام در راستای بازیافت و فروش خودروهای آسیب‌دیده صورت می‌گیرد تا از آنها به صورت بهینه استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010