فروش آپارتمان زلنسکی در مزایده

مزایده

به گزارش مزایده مناقصه ؛ بر اساس داده‌های سیستم اطلاعات دولت روسیه، آپارتمانی در روستای لیوادیا در شهر یالتا در جمهوری خودمختار کریمه که پیش از ملی شدن آن به یلنا، همسر ولادیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین تعلق داشت، به قیمت ۴۴.۳ میلیون روبل (۴۷۰۴۵۰ دلار) فروخته شده است که بسیار بالاتر از قیمت اولیه آن در حراج یعنی ۲۴.۶ میلیون روبل (۲۶۴۰۶۴ دلار) بود.

بر اساس داده‌های سیستم اطلاعات دولت روسیه، آپارتمانی در روستای لیوادیا در شهر یالتا در جمهوری خودمختار کریمه که پیش از ملی شدن آن به یلنا، همسر ولادیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین تعلق داشت، به قیمت ۴۴.۳ میلیون روبل (۴۷۰۴۵۰ دلار) فروخته شده است که بسیار بالاتر از قیمت اولیه آن در حراج یعنی ۲۴.۶ میلیون روبل (۲۶۴۰۶۴ دلار) بود.

بر اساس این گزارش، دو پیشنهاد در این حراج ارائه شد که پیشنهاد اولگا نیکولایونا لیپووتسکایا پذیرفته شد. مزایده معتبر شناخته شد و کلیه پیشنهادات نهایی شده است.

به گفته منابع آگاه، لیپووتسکایا یک کارآفرین اهل مسکو است. وی عمدتاً در املاک و مستغلات کار می‌کند، اما در بازسازی آپارتمان نیز مشغول است.

حمله اوکراین به یک پل در کریمه

آپارتمان ۱۱۹.۵ متر مربعی زلنسکی در مارس ۲۰۲۳ توسط مقامات محلی کریمه ملی اعلام شد. این ملک در اوایل اکتبر، با قیمت اولیه ۲۴.۶ میلیون روبل به حراج گذاشته شده بود.

این آپارتمان در طبقه پنجم قرار دارد و بالکن آن مشرف به دریای سیاه و کاخ لیوادیا است.

سرویس مطبوعاتی وزارت املاک کریمه در گفتگو با تاس اعلام کرد که مقامات منطقه‌ای پس از واگذاری این آپارتمان به مالکیت این جمهوری، هیچ گونه بازسازی در آن انجام نداده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010