انجام ۳۱ مناقصه و پیمان سپاری برای گازرسانی به مناطق مختلف ایلام

مناقصه

به گزارش مزایده مناقصه ؛ رئیس امور پیمان‌های شرکت گاز استان ایلام گفت: در ۶ ماهه‌ی اول امسال رئیس امور پیمان‌های شرکت گاز استان ایلام گفت: بیش از ۳۱ مناقصه بزرگ و متوسط عمرانی و جاری برای گازرسانی به مناطق روستایی ایلام، تعمیرات و نگهداری، گازرسانی به حفرات خالی، اجرای سیستم حفاظت کاتدی، مقاوم سازی و ایمن سازی خطوط تغذیه، ایستگاه‌های تقلیل فشار، خدمات بهره‌برداری و پشتیبانی انجام شده است.

«داریوش منصوری» در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد: این مناقصات برای تأمین ومقاوم سازی و ایمن سازی خطوط گاز شهری و روستایی و خدمات بهره‌برداری و پشتیبانی و همچنین خرید کالاهای پروژه‌ای در شهرها و روستاهای استان و مناطقی همچون هلیلان، ایوان، سرابله، سیروان، شهرستان های جنوب استان و روستاهای تابعه برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه ارزش کل مصوبات صادره برای برگزاری مناقصات ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۸۰۲ میلیارد و ۷۲۴ میلیون و ۲۲۵ هزارو ۲۷۶ ریال بوده است، تصریح کرد: فرآیند این مناقصات در شهرستان‌های استان برای گازرسانی به روستاها و همچنین پروژه مختلف در اقصی نقاط استان انجام شده است.

رئیس امور پیمان‌های شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه ۳۱ پروژه عمرانی و جاری در این شرکت در طول نیمه نخست امسال پیمان سپاری شده است، تأکید کرد: از این مبلغ ۱۲۰۶ میلیارد و ۳۶۴ میلیون و ۹ هزار و ۸۰۲ ریال مربوط به پیمان سپاری مناقصات عمرانی و مبلغ ۵۹۶ میلیاردو ۳۶۰ میلیون و ۲۱۵ هزارو ۴۷۳ ریال مربوط به پروژه های جاری بوده است.

منصوری تصریح کرد: شرکت گاز استان ایلام در سامانه تدارکات الکترونیک دولت(ستاد) در حوزه معاملات جز و متوسط به روش اعلان عمومی اقدام کرده و برای شفاف‌سازی در مناقصات و فرآیند انتخاب پیمانکار و واگذاری پیمان از طریق سامانه الکترونیک دولت (ستاد) و همچنین پایگاه اطلاع رسانی مناقصات کشور ؛ درج آگهی در روزنامه‌های سراسری، بخشنامه‌های سازمان مدیریت و داخلی وزارت نفت جهت تعیین دامنه مناسب‌ترین قیمت استفاده می‌کند.

انجام ۳۱ مناقصه و پیمان سپاری برای گازرسانی به مناطق مختلف ایلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010