زمان‌ برگزاری مزایده های اموال منقول 1403 اعلام شد

مزایده

به گزارش مزایده مناقصه ؛ عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و جدول زمان‌بندی 11 مزایده برگزار می‌شود.

سعید غلامی باغی از تداوم مزایده های اموال منقول این سازمان  در سال 1403 خبر داد و اظهار کرد: این سازمان در سال جدید همانند سنوات گذشته کالاهای در اختیار خود را که دارای احکام قضایی قطعی هستند را طبق جدول زمانبندی پیش بینی شده در سال جدید به مزایده خواهد گذاشت.

عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و جدول زمانبندی شده در سال جدید، 11 مزایده اموال منقول پیش بینی شده است که به صورت ماهانه برگزار می شود.

غلامی باغی خاطرنشان کرد: از زمان ورود هیئت‌مدیره جدید از سال ۱۴۰۱ ، مبلغ ۲۱ هزار میلیارد تومان اموال منقول به فروش رفته است.

وی همچنین از همکاری و تعامل رسانه ها در پوشش اخبار مزایده در سال 1402 تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد روند این تعامل در سال 1403 نیز ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010