استخدام سراسری شرکت لیمون چینی آراد

عمومی

به گزارش مزایده مناقصه، شرکت لیمون چینی آراد تولید کننده انواع ظروف آشپزخانه چینی در سال 93 با اندیشه ایجاد تحول و تاثیر گذاری در کیفیت و تنوع انواع ظروف آشپزخانه چینی با ظرفیت تولید سالیانه 2500 تن به بهره برداری رسید،این شرکت با دیدگاه توسعه پایدار و شعار ” همیشه یک گام جلوتر” در سال 97 موفق به راه اندازی واحدهای تحقیق و توسعه و طراحی و قالب سازی گردید که در این راستا موفق به طراحی ، ثبت طرح های صنعتی ، ساخت و تولید انواع ظروف اشپزخانه چینی سخت شده است.

استخدام سراسری شرکت لیمون چینی آراد

از سال 98 نیز در راستای بهبود مستمر با ایجاد فضای توسعه و دیدگاه کارآفرینی و افزایش اشتغال و با تامین و راه اندازی ماشین آلات جدید موفق به افزایش ظرفیت تولید سالیانه به 3500 تن و اشتغال بیش از 650 نفر شده است.

در سال 99 جهت افزایش کیفیت بسته بندی محصولات و تامین به موقع نیاز مشتریان موفق به راه اندازی کارخانه تولید انواع مقوا جهت ساخت کارتن با ظرفیت سالیانه 1250 تن و انواع کارتن لمینت شده با ظرفیت تولید سالیانه 750 تن شده است.

لذا این شرکت در نظردارد جهت تکمیل پرسنل خود از نیروهای واجد شرایط دعوت به عمل آورد.

واجدین شرایط جهت هماهنگی لازم با شماره 35002000-051 و یا تلفن همراه ۰۹۱۵۰۰۲۲۱۸٤ تماس حاصل فرمایند.

لیست فرصت های شغلی طبق تصویر ذیل:

 

استخدام سراسری شرکت لیمون چینی آراد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سـرویس هـای اختصــاصی و VIP

برای دریافت اطلاعات بیشتر، تعرفه ها، خدمات اختصاصی و ... شماره تماس خود را در فیلد زیر وارد نمائید، با شما تماس می گیریم :


تمـامی حقوق برای مزایده مناقصه محفوظ بوده و استفاده از اطلاعات موجود بدون اجازه کتبی پیگرد قانونی دارد.

021 49105010